Certifikace a testování

Krásný den Všem,

 

jelikož se nám tu tvoří spousty dotazů ohledně výroby a certifikátů, rozhodli jsme se sepsat článek o tom Všem a mít některé certifikáty přístupné. Pouze z dálky vyfocené ,a proč hned vysvětlím. Dnes na trhu je spousta konkurenčních firem a boj je opravdu veliký. My jsme fungovali necelých 14 dní a už na nás byla poslána kontrola z ČOI na udání a za necelé dva měsíce znovu. Po velkých poradách a všemu okolo certifikací jsme se rozhodli certifikáty nezveřejňovat, protože dnes je každý druhý ,,ajťák" a opravdu není těžké dokumenty upravit k obrazu svému a vydávat je za své. Některé stránky přiložím, aby bylo viditelné, že se jedná o nás a je vše v pořádku.

Nerozumíme tomu, koho jsme tak moc naštvali a proč nás mohou lidé udávat jen tak od stolu, aniž by si u nás cokoliv koupili. Dnes je tolik možností, tolik výrobků a mně přijde, že si tu někdo mysl, že může být jediný prodejce klipů na dudlík, kousátek a dětského nádobí. Co mají říkat elektra a prodejny s nábytkem. Ano konkurenční boj tu byl vždycky, ale měl by být v rámci nějaké slušnosti, měl by být takový, abychom bojovali s kvalitou, cenou a přístupem. Ale bojovat tak, že napíšu udání? Promiňte, ale je mi ouzko. Víte, dali jsme se do boje, ale já nejsem bohužel člověk, který umí věci hodit za hlavu a trápí mě to celkem dlouho. Není mi jedno co se říká a jak se kdo chová. Pro mě je úcta a slušnost velmi důležitá. Nikdo není neomylný a celý život se učíme, vychází pořád nová a nová pravidla, normy, zákony apod..Co se týče dětských výrobků jako klip na dudlík, kousátek a nádobí je opravdu potřeba dávat si pozor od koho nakupujete. Takže bych jen chtěla říct, těm co nás udali, psali nevhodné zprávy, díky! Děkuju za to, že jste nás posunuli tak neuvěřitelně daleko, že jsme se na to nevykašlali, ale chceme Vám ukázat, že vše jde dělat poctivě, kvalitně a s láskou k zákazníkovi. Když jsem se začínala zajímat o výrobu, ani jsem nevěděla, že nějaké certifikáty musím mít. A chci poprosit všechny než komukoliv kdy napíšete nebo něco uděláte, zameťte si každý před svým prahem a mějte všechno v pořádku. Protože udávat někoho cizího, když sám nemám vše v pořádku je vrchol neslušnosti a ostudy.

My jsme teď šťastný a víme na 10000% , že všechny naše výrobky jsou kvalitní a v pořádku. A není to jen o výrobcích, ale papírech, postupech a celém procesu. 

My se teď pyšníme certifikáty a výrobky, kterými jsme MY SAMI VÝROBCI.