Který klip na dudlík si vybrat?

Proč nabízíme 2 druhy držáků

Vždy jsme chtěli být co nejvíce komplexní a postarat se pro doplňky pro miminka již od narození. Jsou to naše zkušenosti a názory, které v tomto článku budeme popisovat jako máma, mamince. Vlastně všechny naše produkty vznikly díky naši holčičce, pro kterou jsme hledali vhodné alternativy. Chceme uspokojit co nejvíce maminek a proto jsme volili dvojí materiál, abychom šli cestou přírodnějších materiálů. Klipy na dudlík vždy připevňujte k oblečení nebo přikrývce, když miminko trhne s klipem, mohl by ho kovový držák poranit. 

Který klip na dudlík vybrat?
Který klip na dudlík vybrat?

Pro první týdny je jasné dřevo!

Pro první týdny s miminkem doporučujeme vybírat z klipů s dřevěným držákem. Je celkově mnohem lehčí a menší než silikonový klip na dudlík. Držák má v průměru 30 mm. Navíc místo našeho loga je možnost vygravírování jména nebo iniciál vašeho miminka. Klip je díky tomu jemnější a opravdu si i miminko lépe zvykne, netahá mu  dudlíček z pusinky, když ještě nemá tak silný sací reflex.

Pokračujeme silikonem

Silikonový držák je těžší, proto ho doporučujeme používat až od 2 měsíce miminka, kdy miminko má již silný sací reflex a dudlíček bez problému udrží, aby si ho klipem nevyndavalo. Silikon je vysoce odolný, proto Vám klip na dudlík se jménem vydrží i jako krásná památka.

O klipy na dudlík je potřeba pečovat, kvůli kovové sponě, proto je prosím nevyvařujte, aby Vám vydržely co nejdéle. Je potřeba je umýt a hned usušit. 

Který klip na dudlík vybrat?