Který klip na dudlík si vybrat?

Proč nabízíme 2 druhy držáků

Vždy jsme chtěli být co nejvíce komplexní a postarat se pro doplňky pro miminka již od narození. Jsou to naše zkušenosti a názory, které v tomto článku budeme popisovat jako máma, mamince. Vlastně všechny naše produkty vznikly díky naši holčičce, pro kterou jsme hledali vhodné alternativy. Chceme uspokojit co nejvíce maminek a proto jsme volili dvojí materiál, abychom šli cestou přírodnějších materiálů. Klipy na dudlík vždy připevňujte k oblečení nebo přikrývce, když miminko trhne s klipem, mohl by ho kovový držák poranit. 

Který klip na dudlík vybrat?
Který klip na dudlík vybrat?

Pro první týdny je jasné dřevo!

Pro první týdny s miminkem doporučujeme vybírat z klipů s dřevěným držákem. Je celkově mnohem lehčí a menší než silikonový klip na dudlík. Držák má v průměru 30 mm. Navíc místo našeho loga je možnost vygravírování jména nebo iniciál vašeho miminka. Klip je díky tomu jemnější a opravdu si i miminko lépe zvykne, netahá mu  dudlíček z pusinky, když ještě nemá tak silný sací reflex.

Pokračujeme silikonem

Silikonový držák je těžší, proto ho doporučujeme používat až od 2 měsíce miminka, kdy miminko má již silný sací reflex a dudlíček bez problému udrží, aby si ho klipem nevyndavalo. Silikon je vysoce odolný, proto Vám klip na dudlík se jménem vydrží i jako krásná památka.

O klipy na dudlík je potřeba pečovat, kvůli kovové sponě, proto je prosím nevyvařujte, aby Vám vydržely co nejdéle. Je potřeba je umýt a hned usušit. 

Který klip na dudlík vybrat?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení