Využití a údržba silikonových věží

Využití v mnoha směrech

Kdo by nemiloval věc, která má mnoho využití a poroste s Vašim děťátkem. Je to vlastně taková fajn investice. Od dekorace po rozvoj jemné motoriky.

Využití silikonové věže a jejich údržba

Dekorace a pozorování

Již od narození miminka pozorují tvary a objevují svět. Ať už mají věž někde položenou a mohou ji pozorovat, nebo ji aktivně nabízíte a ukazujete. Pro miminko je to nová zajímavá věc, která je díky svému vzhledu a kontrasti zabaví.

 

Na bolavé zoubky

Věže jsou certifikované jako hračka a proto vyhovují požadavkům i pro kousátko, aby se miminko neporanilo. Díky různým velikostem si děťátko vybere jak moc chce své dásně uspokojit. Jednotlivé dílky si miminko uchopí a masíruje si s nimi bolavé dásně.

Silikon je vysoce kvalitní a pevný materiál, nemůže se stát, že by si děti část odkously. 

Využití silikonové věže a jejich údržba
Využití silikonové věže a jejich údržba

Skládání je zábava!

Miminka se musí snažit každý kousek zasadit do menších dílků, díky tomu používájí ručičky a rozvíjí jemnou motoriku, ať už úchop nebo správné otáčení ručičky a zapojení zápěstí. Není to jen o tom, že dají kousek na sebe nebo na základnu tvořenou tyčkou.

U skládání věže zapojují mnoho smyslů od zraku po mysl. Kdo by nemiloval tu multifunkčnost a design.

Silikonová věž má 6 samostatných dílků o velikosti 2cm, celková výška je 12 cm. Setkáváme se s názory, že je věž malá nebo má málo dílků. Věřte nám, pro děti je velikost ideální a pro Vás taky, čím míň dílků budete hledat, tím víc nás budete milovat. :)

S vodou je silikon prostě kámoš

Věž je skladná a nerozbitná, proto je skvělá  na cesty a k vodě. Každá známe ten zvuk z narvaný tašky, kdy Vám praskne hračka, to u našich věží nehrozí. 

U nás měla největší úspěch otočená, kdy zespoda je prostor na vodu, naše malá miluje přelévání vody a vyhraje si i hodiny jen tím.

Využití silikonové věže a jejich údržba

Údržba

Věže můžete vyvařit, sterilizovat, dát do myčky, opláchnout pod tekoucí vodou.

Pozor jen u myčky, po vyndání nezapomeňte opláchnout. Děti věže strkají do pusinky, tak aby se nestalo, že myčka věž špatně opláchnula a zůstaly na ní nečistoty.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení